Pradedamos dalinti priemonės akcijai

  • Post category:Naujienos

Akcija Darom Marijampolė 2018, jau šį šeštadienį, balandžio 21 d. nuo 10 val., tad skubame pranešti, kad jau dalinamos akcijai skirtos priemonės (šiukšlių maišai, pirštinės). Priemonės išduodamos tik iš anksto užsiregistravusiems.

Jeigu registravotės seniūnijoje tai ir priemones akcijai gausite iš seniūnijos. Jeigu registravotės per tinklapį www.darommarijampole.lt ir į savo el. pašto dėžutę gavote registracijos duomenis, tuomet priemones atsiimkite Marijampolės savivaldybėje. Prašome kreiptis į Marijampolės savivaldybės administracijos aplinkos valdymo skyriaus vyriausiąją specialistę Reginą Pakrosnevičienę III aukštas, 305 kabinetas. Prieš atvykstant prašome pasiskambinti tel. (8-343) 90 056, mob. 8-620 78879.

Kaip jau tapo tradicija, po akcijos, balandžio 21 d. 12 val. visų dalyvių lauksime Rygiškių Jono gimnazijos stadione, ten galėsime pasidalinti įspūdžiais, pasidžiaugti nuveiktais darbais, pasivaišinti akcijos rėmėjų skanėstais.

Kviečiame įamžinti akcijos akimirkas ir pasidalinti jomis su visais, nuotraukas siųskite el. pašto adresu saulius.lisauskas@marijampoleskc.lt