You are currently viewing Informacija akcijos DAROM MARIJAMPOLĖ 2021 dalyviams

Informacija akcijos DAROM MARIJAMPOLĖ 2021 dalyviams

  • Post category:Naujienos

Saugumas – pirmiausia!

Nors pagal šiuo metu taikomas karantino reikalavimus, kaukių lauke dėvėti nereikia, siekiant užtikrinti mūsų visų saugumą, akcijos metu rekomenduojame dėvėti nosį ir burną dengiančias kaukes.

Nerizikuokite savo saugumu jei matote, kad atliekos gali būti pavojingos ir gali jus sužeisti (aštrūs daiktai, pavojingos medžiagos ir kt.)

Radus įtartiną daiktą ar susižeidus skambinkite 112.

Kad viskas pavyktų!

Teritorija, kurią tvarkysite gali pareikalauti išankstinio pasirengimo, jeigu tvarkysite vandens telkinių pakrantes Jūsų pagalbininkas grėblys tikrai pasitarnaus ištraukiant šiukšles iš vandens. Guminiai ar kiti neperšlampami, kietą padą turintys batai, – puiki avalynė apsaugoti kojas nuo peršlapimo. O siekiant išvengti erkių, kviečiame vilkėti šviesius drabužius, ant kurių greičiau pastebėsite šiuos kraujasiurbius.

Pasidalink įspūdžiais

Tvarkydamas užfiksavai smagias akimirkas? Surinkta atliekų krūva tikrai verta nuspausti savo telefono fotoaparato mygtuką? Įamžink akimirkas foto ar video medžiagoje ir pasidalink su akcijos Darom Marijampolė komanda, o mes būtinai parodysime tave visiems – nes daryti gerus darbus visada verta! 
Panaudodamas + ženklą sukurk naują aplanką, jį pavadink organizacijos pavadinimu ir sukelk failus. Sveikinam! Tavo užfiksuotos akimirkos bus pasidalintos.