You are currently viewing Akcija „DAROM MARIJAMPOLĖ 2021“
Marijampolės kolegija

Akcija „DAROM MARIJAMPOLĖ 2021“

  • Post category:Naujienos

Pandemija ir žvarbokas oras, panašu, nesutrukdė šių metų akcija „Darom“. Organizatoriai – Marijampolės kultūros centras ir Savivaldybės administracija – džiaugiasi. „Nuostabu tai, kad per 14 metų gerokai apsitvarkėme!“ O Marijampolės savivaldybė yra viena iš aktyviausiai akcijoje dalyvaujančių. Nors probleminių vietų yra, bet akcijos rezultatai kasmet džiugina, nes surenkamų atliekų kiekiai mažėja. Ankstesniais metais ir teritorijų tvarkėme daugiau ir dalyvių būdavo gerokai daugiau, nors daug ką pakoregavo karantino sąlygos, tačiau, tie , kas nori ir gali tvarkytis, laikantis reikalavimų, akcijoje dalyvavo“.

UAB Mantinga

Šiemet pagal išankstinę registraciją akcijoje dalyvauti užsiregistravo per 1100 žmonių. Marijampolės miesto teritorijoje sutvarkyta devyniolika viešųjų erdvių, kaimiškosiose savivaldybės teritorijose – devynios. Šiukšlės buvo renkamos dvi dienas, tačiau iniciatyva dar nesibaigia, nuslūgus vandens lygiui Šešupėje iš jos bus traukiamos padangos, o gegužės 11 d. Šunskų girininkijoje buvo sodinamas miškas.

Gausiausiai akcijoje dalyvavo UAB „Mantinga“ kolektyvas, sutvarkę dvi teritorijas: „Jaunimo parką“ su teritorija už futbolo maniežo „Hikvision“ ir Gamyklų gatvės pakelės šlaitus. Dar vieną didelę teritoriją nuo Kumelionių tilto iki geležinkelio prie PC „Namai“ sutvarkė Šaulių sąjungos 4-osios rinktinės jaunieji šauliai.

Visas akcijos metu surinktas atliekas planuojama išvežti iki gegužės 15 d. Pastebėjus likusias neišvežtas šiukšles, prašoma informuoti organizatorius.

Nors kasmet sutvarkomos didelės teritorijos ir situacija gerėja, ateityje tikrai bus ką tvarkyti. Iš tikrųjų švariai ir gražiai gyvensime tik tada, kai kiekvienas supras, kad pirmiausia svarbu būti atsakingais patiems, neteršti ir nebūti abejingais, matant tai darant kitus.

 

Garažų bendrija Laikštė